Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
HEFEI HUMANTEK. CO., LTD
Ana sayfa

HEFEI HUMANTEK. CO., LTD

Çin HEFEI HUMANTEK. CO., LTD Sertifikalar
Çin HEFEI HUMANTEK. CO., LTD Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

HEFEI HUMANTEK. CO., LTD

1 2 3 4 5
HEFEI HUMANTEK. CO., LTD HEFEI HUMANTEK. CO., LTD HEFEI HUMANTEK. CO., LTD HEFEI HUMANTEK. CO., LTD HEFEI HUMANTEK. CO., LTD
Company Product line Office Meeting room Our team
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Dünya çapında
Markalar : Yingmi
No. Çalışanları : >100
Yıllık satış : 5000000-10000000
Yıl kurulan : 2007
İhracat p.c : 70% - 80%
Giriş
Geçmiş
Hizmet
Ekibimiz

HEFEI HUMANTEK. LİMİTED ŞİRKETİ. YingTe Grubu'nun bir parçası, 2002 yılında kurulan Hefei Yüksek Teknoloji Bölgesi, ANHUI, ÇİN. 30.000 'den fazla metrekarelik atölye ile. Turizm elektronik ürün üretiminde uzmanlaşmış, akıllı Ses Kılavuzu ürün geliştirmek ve üretmek ve ayrıca teknik destek ve hizmetler bir dizi sağlamak.

Güçlü teknik gücümüzle ürünlerimiz, Turistler, müzeler, seyahat şirketleri, fabrikalar, devlet kurumları ve teknoloji merkezinde yaygın olarak kullanılabilecek Uzun iletim mesafesi, düşük parazit, taşınabilir ve güvenilir performans avantajlarına sahiptir.

Biz ISO9001: 2000 kalite yönetim sistemi geçti. Ürünler SGS tarafından CE sertifikası ile onaylanmıştır. Farklı pazarlarda hızlı ve basit bir şekilde satış yapılmasını sağlar.

20 mühendis ve 10 teknisyen olmak üzere 200'den fazla çalışana sahibiz, Ses kapasitemiz / tur rehberlik sistemi ile ilgili üretim kapasitemiz aylık / aylık 2.000 takım ayarlar. Ürünlerimiz ağırlıklı olarak Avrupa, Güney Asya, Afrika, Güney Amerika, Orta Doğu bölgesinde olmak üzere 70'ten fazla ülke ve bölgeye ihraç edilmektedir.

    Şirketimiz                                                                                                            

Ürünler:

sertifikasyon:

Müşterimiz:

Endüstriyel lazer ekipmanlarımız hakkında daha ayrıntılı bilgi için, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! Sorularınızı bekliyoruz ve sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim bilgileri
HEFEI HUMANTEK. CO., LTD

İlgili kişi: shirley

Tel: 8618056004511

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)